LAZER KESİM

LAZER KESİM

Lazer kesim nedir?

Lazer kesim; Demir, , alüminyum, Paslanmaz ve metal malzemeleri kesmek için tercih edilen  ve genellikle endüstriyel üretim için kullanılan ve aynı zamanda okullar, kobiler ve hobi uzmanları tarafından kullanılmaya başlanan bir teknolojidir. Lazer ile kesme işlemi, çoğunlukla optik aracılığıyla yüksek güç üreten bir lazerin çıkışını yönlendirerek gerçekleşir. Lazer optiği ve CNC, üretilen malzemeyi veya lazer ışını yönlendirir ve kendi amacı için kullanılır. Malzemeleri kesmek için kullanılan bir ticari lazer, malzemeye kesilecek desenin CNC veya G kodunu takip etmek için bir hareket kontrol sistemi içermektedir. Odaklanmış lazer ışını malzemeye yönlendirilir; daha sonra eritilir, yanar, buharlaşır veya bir gaz püskürterek atılır, yüksek kaliteli yüzey kaplamalı bir kenar bırakır. Endüstriyel lazer kesiciler, düz levha malzemeleri kesmek için kullanılır.

Lazer kesim, kaynağından istikrarlı ışığın paralel ışınları çoğunlukla çapı 1,5-2,0 mm aralığındadır. Bu kiriş, normalde, yoğun bir lazer ışını oluşturmak için bir lens veya aynayla 0.025 mm çok küçük bir noktaya odaklanır ve yoğunlaştırılır. Kontur kesme sırasında mümkün olan en pürüzsüz yüzey elde etmek için kiriş polarizasyonu yönü, kontörlü bir iş parçasının çevresini dolaşırken döndürülmelidir. Sac metal kesim için, odak uzaklığı genellikle 38-76 mm’dir.

 

ŞİRKETİMİZDE BULUNAN MAKİNALARIMIZ

MITSUBISHI ML3015ex 6000 Kw 1500*3000

Avrupa’nın güvenilir markası MITSUBISHI tezgahımız ile; maksimum kalınlık olarak 25mm Siyah Sac , 20 mm Paslanmaz ve 15 mm Alüminyum  DKP ve HRP sacları hassas şekilde kesebilmekteyiz. A1 kalite sac kullanarak yüksek kesim kalitesiyle her zaman en iyi sonucu elde etmeyi hedefleriz. Piyasa şartlarında kısa termin süremizle seçkin müşteri portföyümüze hitap etmekteyiz. Yüksek kalitemizle minimum iade sorunu yaşarsınız. Kesilecek hammaddenizi isterseniz kendiniz de temin edip sadece fason kesim de yaptırabilirsiniz.


MITSUBISHI MARKASINI TÜRKİYE’DE İLK KULLAN FİRMALARDAN BİRİYİZ

MITSUBISHI ML3015LVplus 4500 Kw 1500*3000

Avrupa’nın güvenilir markası MITSUBISHI tezgahımız ile; maksimum kalınlık olarak 25mm Siyah Sac , 15 mm Paslanmaz ve 12 mm Alüminyum  DKP ve HRP sacları hassas şekilde kesebilmekteyiz. A1 kalite sac kullanarak yüksek kesim kalitesiyle her zaman en iyi sonucu elde etmeyi hedefleriz. Piyasa şartlarında kısa termin süremizle seçkin müşteri portföyümüze hitap etmekteyiz. Yüksek kalitemizle minimum iade sorunu yaşarsınız. Kesilecek hammaddenizi isterseniz kendiniz de temin edip sadece fason kesim de yaptırabilirsiniz.


PRIMA MARKASINI TÜRKİYE’DE İLK KULLAN FİRMALARDAN BİRİYİZ

PRİMA C02 LASER (CLASS 4) 3000Kw 1500*3000

Prima  tezgahımız ile; maksimum kalınlık olarak 15mm Siyah Sac , 10 mm Paslanmaz ve 8 mm  Alüminyum  DKP ve HRP sacları hassas şekilde kesebilmekteyiz. A1 kalite sac kullanarak yüksek kesim kalitesiyle her zaman en iyi sonucu elde etmeyi hedefleriz. Piyasa şartlarında kısa termin süremizle seçkin müşteri portföyümüze hitap etmekteyiz. Yüksek kalitemizle minimum iade sorunu yaşarsınız. Kesilecek hammaddenizi isterseniz kendiniz de temin edip sadece fason kesim de yaptırabilirsiniz

 

Hızlı Talep Formu