Trapez Sac

Çatı kaplama levhaları ya da dış cephe kaplamalarında sıkça kullanımı mevcut olan trapez saclar olur.

Estetik ihtiyaçlar konusunda hem renk çeşitliliği hem de çeşitli geometrik şekillerle beraber kullanımı bulunan, ekonomik koşullarda da düşünülmesi ile ön plana çıkan levhalar trapez saclar olmaktadır.

En önemli özelliklerinden biri de, galvanizli tabanda bulunan çok katmanlı oluşu, kaplama sistemlerinde kullanımı açısından korozyona karşı yüksek dayanıklılığıdır.

Kaplamaya dayalı birçok alanda kullanımı olduğu gibi trapez sacların çeşitlerine göre de bu seçenek değişmektedir.

Trapez sacların genelde görüntüsü kare biçimdedir. Kare biçimi ile birlikte endüstriyel bir görünüm kazanmış olan bu sacların da kullanım alanı birbirinden farklı olabilmektedir. Birbiriyle uyumlu bir kullanım açısından görünüm kazandırdığı dış cephelerde, çapraz, dikey ya da yatay yerleştirme ile cephe kaplamasında kullanımı bulunur. Ek olarak sinüs dalgalı trapez sacların, mimari anlamda özel müşteri taleplerine göre en iyi şekilde çözümü olduğu da bilinmektedir.

Endüstriyel alanda, Isı yalıtımın hariç tutulduğu trapez sac ürünleriyle ilgili tüm çatı kaplama işlemlerinizde, dış cepheye yönelik kaplama işlemlerinde doğrudan ihtiyaca yönelik kullanımlar sağlayabilirsiniz. En kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyişimiz sayesinde sizlerin ihtiyacına yönelik hizmet sağlanabilir olacaktır.

Trapez saclarla ilgili olarak üretim noktasında istenilen ölçüleri bilmeniz için, kullanım alanınıza uygun araştırma yapmanız ve doğru bileşenlerle beraber trapez sac boyutlarını hesaplama yapmanız gerekir. Teknik destek alarak yapılacak tüm ölçülerle beraber, ilettiğiniz ölçülere en uygun şekilde trapez sac boyutları için doğru üretimler tarafımızca sağlanabilir olacaktır.

ÜRÜN GALERİ