Paslanmaz Çekme Boru

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik dikişsiz boru ürünlerimiz her zaman stoklarımızda bulunmakta olup 304 ve 316 paslanmaz çelik dikişsiz borularımız uluslararası sertifikalara uygundur. ASTM A312 paslanmaz çelik dikişsiz boru, korozyona karşı çok iyi bir dirence sahiptir ve yüksek sıcaklıklarda mukavemeti korumaktadır.

Talep üzerine, dikişsiz paslanmaz çelik borularınız özel teknik özelliklere göre kesilebilir ve dişli hale getirilebilir. Ayrıca, dikişsiz paslanmaz borunuzu özelliklerine göre cilalanmış hale getirebilirsiniz.

Dikişsiz paslanmaz çelik boruya ihtiyacınız varsa, lütfen temsilcilerimizden birine başvurun; ihtiyacınız olanı sipariş etmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Tarifeli borular Hassas boru tesisatı Hidrolik ve pnömatik hatlar için borular (hpl) Isı değiştiriciler için borular Hava soğutucular için Düz ve U bükülmüş Isı eşanjörleri için kanatlı borular Otomotiv uygulamaları için tüpler Hava soğutucular Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Paslanmaz çelik boru veya diğer ürünler hakkında sorularınızı cevaplamak için de her zaman bize ulaşabilirsiniz. 304 / 304L / 316 / 316L / 316H / 321H / 317 /317L / 347H / 309 / 310 Alaşım 20, 200, 400, 600, 625, 800, 825, C276’da mevcuttur

 

  • Paslanmaz çelikten imal edilen paslanmaz boruların dayanıklılığı, sertliği ve sürekliği genellikle çok daha yüksek olmalıdır.
  • Daha hızlı pekleşirler (yani şekil verdikçe dayanıma süreci hızla artar)
  • Paslanmaz boruların imalatı sonunda parça yüzeyinde korozyona karşı koruyucu bir oksit filmine sahip olması gerektiği dikkate kesinlikle alınmalıdır, aksi halde istenilen kalite elde edilememektedir.

Bilindiği gibi Paslanmaz boru dayanıklılığı ve dolayısıyla kullanım ömrü en uzun ömürlü paslanmaz ürünlerinden biridir, Paslanmaz boruların kullanıcıları iyi bilmektedirler ki kaliteden ödün verilerek üretilen paslanmaz borular ilerleyen zamanlarda mutlaka sorun çıkarmaktadırlar.

Paslanmaz borunun bazı kullanım alanları şunlardır:

Petrol Boru Hatları, Temel Kazıkları, Su Dağıtım Hatları, Endüstriyel Boru Ağları, Çelik Yapılar, Rafineriler, Doğalgaz Boru Hatları, Basınçlı Hava Hatları ve, Özel Amaçlı Kullanımlardır.

ÜRÜN GALERİ