Çeta Gözyaşı Desenli

Genellikle sırt plakaları olarak kullanılan gözyaşı desenli saclar imalatı esnasında bir tarafının düz olması sağlanırken diğer tarafının gözyaşı desenleri olacak şekilde tasarlanır.

Gözyaşı desenli sacların bir özelliği kayma gibi durumların söz konusu olmamalısıdır. Kaymama özelliği nedeni ile genellikle rampa, yürüyüş yolu ve merdivenlerde sık bir şekilde tercih edilirler.

Bu tip sacların yüzeyi kayganlığa karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca bu saclar dayanıklı olmalarından ötürü herhangi bir bakıma da gerek duymazlar.

Hava koşulları ve korozyon gibi durumlara karşı da dayanıklı olduğunu belirtmek gerek.

Gözyaşı Desenli Sac Kullanım Alanları Nerelerdir?

Gelişen teknolojinin takipçisi olan firmamız bu yeni teknolojileri kendi bünyesine en iyi şekilde adapte eder. Bu anlamda çağdaş, dinamik, hızlı ve dakik bir firma olarak sizlere yıllardır olduğu gibi gözyaşı desenli sac konusunda profesyonel ürünler sunmaktayız.

Diğer tüm sac modellerinde olduğu gibi gözyaşı desenli sac çeşitlerinde de arzu ettiğiniz ebatlarda üretim yapmaktayız. Gözyaşı desenli sac üretimimiz projelerinize göre tasarlanmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Gözyaşı desenli saclar kullanılan malzeme itibarı ile sürtünme kuvvetinin fazlalığına göre kayma tehlikesini tamamen siler.

Kaymayan, dayanıklı gözyaşı desenli sac ihtiyaç duyulan her alanda sorunsuz bir şekilde kullanılır. Gözyaşı desenli sacların kullanım alanlarına kısaca değinmek gerekirse;

  • Rampa, makine ve ağır endüstriyel alanlarda,
  • Yürüme yolları ve yangın merdivenlerinde,
  • Depo, merdivenler ile kamyonlarda, nakliyecilik faaliyetlerinde,
  • Dekoratif özelliği ile dış cephelerde,
  • Gemilerde ve binaların ıslak zeminlerinde sık bir şekilde kullanılmaktadır.

ÜRÜN GALERİ