Boyalı Trapez Saclar

Boyalı trapez sac dediğimiz zaman akla galvanizli, ince çelikten yapılmış olan kaplama gelmektedir. Bu malzemeler esasen daha çok dış cephe ve çatı kaplamalarının temel malzemesidir denebilir. Boyalı trapez saclar farklı renklerde üretilebildiğinden estetik anlamda kişinin zevkine de hitap edebilmektedir. Çatı ve cephe kısımlarda, tek kat yapılarda rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Boyalı trapez sacların en önemli özelliklerinden bir tanesi de hafif, sağlam ve hava koşullarına karşı dayanıklı olabilmesidir. Boyut ve ebatlar ise kullanılacak alana göre değişiklik gösterebilirler. Hemen her alanda rahat bir şekilde kullanılabilen esnek yapıdaki boyalı trapez sac bu rahat kullanımı nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca sağlamlığı nedeni ile uzun yıllar ihtiyacı kusursuz bir şekilde karşılamaktadırlar.

Boyalı Trapez Sac Nerelerde Kullanılır?

Hemen her türlü ağırlık ve darbeye karşı dirençli olan boyalı trapez sac günümüzde oldukça sık tercih edilmektedir. Boyalı trapez saç pek çok alanda kullanılmaktadır. Örneğin; inşaat sektöründe, hangar ve depo gibi alanlarda, dış cephe kaplamalarda ve çatılarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Boyalı Trapez Sacların Ne Gibi Özellikleri Vardır?

Boyalı trapez galvaniz trapez saçtan imal edilmektedir. Uygulanan galvanizleme neticesinde oldukça sağlam bir yapıya bürünmektedir. Bu anlamda son derece dayanıklı olmaktadır. Endüstriyel bina ve uçak hangarlarında tercih edilmesinin temel sebebi bu dayanıklılığıdır. Sacın en belirgin özelliklerinden bir tanesi de hava koşullarına karşı direnç gösterebilmesidir. Rüzgârlı, karlı havalarda herhangi suretle sizleri yarı yolda bırakmaz. Boyalı trapez sac ihtiyacınız doğrultusunda arzu ettiğiniz uzunlukta üretilebilmektedir. Farklı alanlarda kullanılan boyalı sac trapez sektörün gereksinimini karşılayacak dirençte olmaktadır. Ayrıca boyalı trapez sac geri dönüştürülebilir niteliktedir. Bu sebeple çevreye de dosttur.

Dış mekân koşulları ne olursa olsun ya da iklim tipi nasıl olursa olsun boyalı trapez sac dayanıklılık göstermektedir. Kalıcı renk seçeneği ile dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Galvanizleme yapılmış çeliğin üzerindeki boyalar uzun ömürlü bir forma sahip olmasında da etkilidir. Ayrıca boyalı trapez saclar hızlı ve kolay montaj avantajını da sahiptir. Trapez sac ürünleri pek çok renk seçeneği ile kullandığınız alanda estetik bir görünüm elde etmenizi de sağlar. Boyalı formdaki trapez saclar Kaçmaz Metal bünyesinde ekonomik ve uzun ömürlü şekilde sizlere sunulmaktadır.

ÜRÜN GALERİ