Hrp Sac

HRP Sac Nedir?

Demir çelik sektörü içinde üretimi yapılarak kullanım alanı da son derece geniş olan ürünler arasında yer alan HRP saclar farklı ölçülere sahip olarak hazırlanmaktadır.  Birçok alanda kullanıma yer açılan ürün aynı zamanda özel sipariş ile müşteri talebine göre de hazırlanabilmektedir.

Sıcak haddelenmiş yassı çeliklerin sonrasından soğuk haddeleme işleminde yer açılarak daha pürüzsüz yüzeyin elde edilmesi sağlanır. Böylelikle mukavemette de yükselme elde edilir.

HRP Sac Kullanım Alanları

HRP sac üretimlerine yer açan firmamız kaliteli ürünleri sizlere hızlı teslimat ile sunuyoruz. Farklı sektör alanlarından kullanılması ile bilinen HRC sac alımında ihtiyacınıza uygun olan ölçü tercihlerinizi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşya ürünlerinde kullanımına yer açılan HRP sac ürünleri aynı zamanda otomotiv sektörünün de vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Radyatör imalatları, mutfak eşyalarının hazırlanmasında, havalandırma ekipmanlarının üretiminde, boru profil imalatlarında da sıklıklar kullanılır.

Asitle temizlenmiş sac olarak adlandırılan ürün HRP sac periyotta yükselişe geçmiştir….

Stoklarımızda; 6222 -6224-3237-4237 Kalitelerinde istenilen ebatlarda HRP saclarımız mevcuttur…

ÜRÜN GALERİ